530 243 658
e-mail: biuro@komprex.pl

Oferty pracy

Opis stanowiska:

Poszukujemy serwisanta, który posiada doświadczenie w serwisie urządzeń przemysłowych – najlepiej sprężarek, dmuchaw, turbin, urządzeń chłodniczych lub pomp (znajomość zagadnień z dziedziny układów automatyki i elektroniki będzie dodatkowym atutem).

Miejsce pracy znajduje się w Katowicach, na Józefowcu, jednak praca będzie wymagała wyjazdów (rzadko) zagranicznych oraz (ok. 15 dni w miesiącu) krajowych. Niezbędne jest zatem posiadanie prawa jazdy kat. B. 

Do zadań serwisanta będzie należało m.in. raportowanie, korzystanie z systemu wewnętrznego + raporty papierowe od klienta potwierdzające wykonanie serwisu.

Serwisant jest głównie kierowany do klienta, aby przeprowadzić: nowe uruchomienie, serwis maszyn, usunąć pojawiającą się awarię.

Praca wykonywana jest samodzielnie lub w zespole.

Wymagania:

Wykształcenie: studia na kierunku inżynieria, elektryka, elektronika, automatyka lub wykształcenie średnie z mile widzianym doświadczeniem zawodowym.

Prawo jazdy kategoria B.

Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Poszukujemy osoby, która posiada umiejętności porozumiewania się, analizy, podejmowania decyzji w przekazanym mu zakresie zlecenia, planowania i organizowania własnej pracy.

Mile widziane osoby kreatywne, lojalne, odpowiedzialne, odporne na stres i zaangażowane.

Oferujemy:

Oferujemy umowę o pracę na okres próbny (3 miesiące), następnie na czas określony (12 miesięcy) i na czas nieokreślony.

Płacimy pełne diety w przypadku delegacji zagranicznych, jak i krajowych + premie uzależnione od wyników w pracy, przyznawane według uznania przełożonego.

Wynagrodzenie miesięczne zostanie ustalone indywidualnie z każdym z kandydatów, na podstawie jego umiejętności i doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@komprex.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę KOMPREX z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma KOMPREX z siedzibą w Katowicach przy ul. Józefowskiej 135. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.